Top MMORPG – Portal MMO

Kwi - 08 2017 | By mont

Top MMORPG - Portal MMO

Gry MMORPG to najpopularniejsze gry na całym świecie. Liczba użytkowników aktualnie grających w dany tytuł podawana jest niekiedy w milionach! Wyniku takiego nie pobiją stacjonarne gry, instalowane na naszych PC z jednego prostego powodu – nie wszystkie tytuły są tak znane od pokoleń. To czynnik determinujący, iż dana gra ma swoich zwolenników, którzy przekazują swoją wiedzę z pokolenia na pokolenie. Rzec by można, że niektóre z gier są już tyle lat na rynku (najstarsze nawet od 1978 roku, pierwsza o najwyższej grywalności Meridian uruchomiona w 1996 roku, rok wcześniej niż tibia, była pierwszym światowym tytułem gier online), że nie potrzebują dodatkowej reklamy. Są tak zakorzenione w naszych społecznościach, że nic nie jest w stanie tego miejsca zmienić.

Niby to już 21 lat, a minęło nie wiadomo kiedy. Tyle właśnie stuknęło Tibii. Podróżujemy w niej wybranym bohaterem po całym rozległym świecie. Zabijamy potwory, dzięki którym zdobywamy EXP – doświadczenie. Po zlikwidowanych przeciwnikach otrzymujemy także przedmioty i nagrody. Wszystko zbieramy i kolekcjonujemy , aby później wykorzystać i zwiększyć umiejętności naszej postaci. Z innymi graczami rozmawiamy i wymieniamy się (handlujemy) zdobytymi łupami. Warto także przynależeć do gildii, aby zrealizować niektóre z misji lub wygrać pojedynek.

Tibia to legenda na światowym rynku mmorpg. Pomimo swojej grafiki – 2d, i prostemu wręcz wyglądowi, nadal pobija swoje rekordy popularności. Najwięksi i najbardziej wytrwali gracze pochodzą także z Polski – postacie ponad 1000 lvl. W ostatnich miesiącach głośno było o sprzedaży jednej z czołowych postaci, która właśnie przekroczyła ten pułap, wartość wyniosła ponad 88 tysięcy złotych. Jak więc widać gry mogą przynieść także korzyści i to nie małe.

Dla mniej wymagających, ale także chcących się zrelaksować i pozostawić świat realistyczny daleko w tyle, polecamy zagrać w jedną z darmowych gier mmorpg na portalu portalmmo.pl. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie na długie jesienne i zimowe wieczory, a być może będzie to jego interes życia 😉


Ocena: 4,5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 09.06.2018 17:01:33)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 07.02.2018 19:23:38)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.