Rowy noclegi

Kwi - 16 2012 | By mont

Niewielka wioska letniskowa położona w gminie Ustka będąca także niedużym portem rybackim ma wśród miłośników wypoczynku nad morzem niemałe grono wielbicieli. Jest to miejsce nad morzem z urokiem oraz klimatem, czego właśnie szukają mieszkańcy dużych aglomeracji uciekający od wielkomiejskości.

Rowy noclegi w licznych ośrodkach wczasowych działających przeważnie sezonowo, ale także w willach i pensjonatach powstających jak tak zwane grzyby po deszczu na uliczkach wytyczonych na terenach, gdzie wcześniej wypasano krowy oferuje od ręki.

Wiejskość Rowów, a jednocześnie dostęp do zdobyczy cywilizacji pod postacią bazy noclegowej, restauracji i barów, usług, dają wygodę wypoczynku w czasie wakacji nad Bałtykiem. Jeśli ktoś z planujących w Rowach wypoczynek lub weekend nie znajdzie miejsc noclegowych zawsze może pojechać do miasta portowego, siedziby gminy, a tu Ustka noclegi wynajmie wam bez wątpienia. Do Ustki wygodniej przyjechać tu niż do Rowów, ponieważ to uzdrowiskowe miasteczko nad Bałtykiem posiada stałe połączenie autobusowe z wielkimi miastami oraz znanymi kurortami leżącymi na przeciwległym krańcu Polski jak Zakopane czy Karpacz.

Do Rowów zaś jeśli nie macie swojego samochodu można przyjechać korzystając z połączenia autobusowego realizowanego na w relacji Słupsk Rowy.

You must be logged in to post a comment.