Obrazy na płótnie

Mar - 14 2012 | By mont

Piękne wspomnienia warto utrwalać na dłużej. W czasach techniki cyfrowej rzadko kiedy drukujemy zdjęcia, trzymając pliki jedynie w komputerze lub na dyskach twardych. Urok zdjęć jest jednak największy właśnie wtedy, gdy w możemy usiąść z albumem i powspominać miłe chwile.

Takie pamiątki w postaci pięknych wydruków równie doskonale prezentują się na dużych powierzchniach, dlatego też coraz więcej ludzi decyduje się na zdjęcia na płótnie. Obecne płótna canvas przystosowane do druku cyfrowego są bardzo dobrej jakości i to właśnie na nich najlepiej drukować najbardziej lubiany obraz lub zdjęcie. Ta forma aranżacji wnętrz jest obecnie bardzo popularna, a także nadaje domowi wyjątkowy klimat. Fotograficzne wydruki wielkoformatowe na płótnie są również bardzo popularną formą upominków. Doskonale pasujące jako forma prezentu dla nowożeńców, podarunku do nowego mieszkania albo prezent urodzinowy.

Nasze obrazy na płótnie są bezpieczne dla zdrowia, ponieważ robione są w technologii pigmentowej oryginalnymi tuszami EPSON ULTRACHROME HDR oraz na oryginalnych mediach marek tj. ILFORD i Fomei.

You must be logged in to post a comment.