Noclegi i turystyka

Lut - 19 2013 | By mont

Noclegi i turystyka

Jakby nie patrzeć na sprawy turystyki to wyjazdy na wypoczynek są wskazane bo wpływają pozytywnie na stan naszego zdrowia. Wiedzą o tym wszyscy, ale nie każdy realizuje ten sposób na poprawę samopoczucia i zdrowia.

Pogarszająca się systematycznie sytuacja materialna naszych obywateli nie wywiera stabilizującego wpływu na sektor turystyczny, gdzie także dostrzega się powolną stagnację. Zaprzestano niemal wszelkich inwestycji w branży turystycznej, jedynie te w końcowym etapie budowy są realizowane, ale jak będzie ze stopą zwrotu inwestycji tego nikt nie wie.

Wczasy i noclegi nad Bałtykiem umożliwia potężna i liczna grupa obiektów noclegowych zarejestrowanych w branży hotelarskiej, a we wszystkich miejscowościach nad Bałtykiem do wynajęcia są tysiące miejsc w mieszkaniach oraz ośrodkach wypoczynkowych. Noclegi i turystyka to dwa nierozłączne elementy, posiadające olbrzymi wpływ na rozwój Pomorza, w którym działają, a jest to działalność nieprodukcyjna.

Od sytuacji materialnej Polaków zależy niezbyt szybki, lecz stały rozwój Pomorza, a w okresie kryzysu duże wyzwanie stawiane jest przed branżą zajmującą się marketingiem oraz powszechnie znaną reklamą.


Ocena: 5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 133 (ostatnio: 17.06.2019 09:32:01)
  • yahoo: 8 (ostatnio: 17.10.2017 01:57:39)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.