Manzuko – koraliki szklane i ceramiczne

Sty - 02 2019 | By mont

Manzuko - koraliki szklane i ceramiczne

Sklep online z koralikami powstał w wyniku bezustannego poszukiwania odpowiedzi na pytanie: gdzie kupić koraliki do bransoletek? Wtedy było naprawdę trudno, nie spełniały moich wymogów ani koraliki szklane, ani akcesoria do wyrobu biżuterii i – co gorsza – również jakość obsługi i czas oczekiwania na przesyłkę. Pomyślałam, że skoro brakuje zaspokojenia takich podstawowych wymogów, to jest dla mnie miejsce na rynku. Postawiłam na jakość produktów, rzetelność, miłą i kompetentną obsługę i ekspresowe wysyłki. I tak oto powstało Manzuko. Sklep dla twórców biżuterii, pełen kolorów, koralików, świecidełek, kryształków, diamencików i elementów do biżuterii. Na pierwszy ogień poszły koraliki szklane zwykłe i kryształki. Temat wydawał się prosty, a zmieniliśmy kilka fabryk, aż efekt był zadowalający. Dziś współpracujemy ze sprawdzonymi producentami. Z takimi, którzy nie tylko dbają o rzetelność wykonania, ale również o swoich pracowników i środowisko. Specjalnej uwagi wymagają kryształki i diamenciki, gdyż do ich produkcji używany jest ołów, niezbyt przyjazny środowisku. Dzięki specjalnym filtrom i zabezpieczeniom można jednak redukować destrukcyjny wpływ do minimum, i tego pilnujemy. Zrezygnowaliśmy z niektórych kolorów kryształków z tego powodu, że, do ich wykonania niezbędne są szkodliwe dla ludzi substancje, a można się bez nich obejść. Kryształki to nie jedyne koraliki szklane w ofercie. Koraliki ze szkła weneckiego, wykonane technika lampwork, koraliki czeskie i drobne uzupełniają menu.

Koraliki ceramiczne były moim marzeniem. Uwielbiam ceramikę. Ręcznie wykonane z naturalnych materiałów, wypalane w piecach koraliki ceramiczne są dziś naszą mocną stroną. Z wyprzedzeniem planujemy kolekcję na następny rok, poszukujemy nowych rozwiązań, szkliw, efektów. Wizyty w fabryce należą do moich ulubionych. Mieszanie szkliw, toczenie koralików, łączenie efektów i oczekiwanie na to, co wyjdzie z pieca, to bardzo fascynujące zajęcie. To jeden ze sposobów na uwolnienie mojej kreatywności. Co prawda efekty nie zawsze zadowalają. Szczerze mówiąc, częściej zawodzą, niż zadowalają. Jednak wracam do tego zajęcia a nieskrywaną przyjemnością.

Dziś w naszym sklepie znajdziecie 15 tysięcy produktów i stale dodajemy nowe. Akcesoria do wyrobu biżuterii wykonane z przeróżnych materiałów czekają na Waszą kreatywność. Koraliki to tylko połowa tego, co mamy w ofercie. Do robienia bransoletek konieczne są przecież rzemienie, łańcuszki, zapięcia i zawieszki. Bigle są niezbędne do kolczyków, a chwosty niemal do wszystkiego w ostatnich kilku sezonach. Tak, chwosty mamy w ogromnym wyborze. Postawiliśmy na kilkanaście fasonów a każdy z nich mamy w kilkunastu, kilkudziesięciu kolorach. Mamy klasyczne chwosty wiskozowe i bawełniane, ale tez i wykonane z zamszu. Chwosty długie do torebek i długich kolczyków i miniaturowe chwosty do bransoletek z drobnych koralików. W sezonie letnim ogromnym powodzeniem cieszą się chwosty kwiatki, w sezonie zimowym chwosty z piórek. A połączenie kryształki- chwosty cieszy się największą popularnością.


Ocena: 4,5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 08.10.2019 14:10:45)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.