Kupię spółkę z długami

Maj - 25 2012 | By mont

Masz spółkę z zadłużeniem? Zadzwoń, a ja od Ciebie kupię spółkę z długami, komornikiem, z wierzycielem i rozwiążę Twój problem.

Znacznie więcej osób w naszych czasach ma spory problem z wypłacalnością dla swoich pracowników, a zarządcy nie mają jak wypłacić wynagrodzenia dla siebie, a co dopiero dla swych pracowników.

Gdy jesteś właścicielem takiej spółki, to musisz pozbyć się tego problemu i spać spokojnie. Umiem poradzić w wiekszości przypadków.

Gdy więc posiadasz z wieloma długami spółkę w, której majątek jest zbyt mały, żeby ogłosić upadłość, ale nie chciałbyś oglaszać upadłości, bo boisz się, iż syndyk rozsprzeda wszystko kolegom – zapraszam do mnie.

Pomogę także w przypadku gdy posiadasz spółkę z majątkiem, ale boisz się, iż go utracisz, czy też nie ma majątku,lecz jedynie same zobowiązania finansowe. NIe stanowi dla mnie wiekszego problemu poradzenie sobie w powyższej sytuacji, gdy boisz się kontroli skarbowej, lub odmówiono Ci zgłoszenia upadłości czy może umorzono postępowanie upadłościowe.

Dopełnię wszelkich starań, abyś mógł spać spokojnie i nie martwił się swoją spółką. Zapraszam do współpracy.

You must be logged in to post a comment.