Konkursy Internetowe

Sie - 13 2012 | By mont

Kiedy twoje dziecko pragnie zorganizować imprezę „Halloween” dla swoich kolegów i koleżanek musisz pamiętać o kilku znaczących sprawach ażeby członkowie imrezy były zadowolone. Zaangażuj w to swoją pociechę (pozwól mu na przykład wymyślić konkursy dla dzieci ). Wzbudzi to w nim mase pozytywnych ekscytacji. Będzie dumne z wykonanego wyniku.

Oto kilka ciekawych pomysłów jak na przykład wzbogacić „imprezę”. Pierwszą bardzo ważną sprawą jest przystrojenie domu ewentualnie pokoju. Okna powinny być osłonięte kocem, prześcieradłem lub czarno – czerwonymi kartonami, które są ozdobione stworzonymi przedtem pająkami, czarownicami, itp.

Nie zapomnijcie o zrobieniu dyni! Dyniowa głowa to istota przy Halloween! Dla bezpieczeństwa najlepiej położyć je przed furtką do domu bądź na przykład na schodach. Jeżeli są to starsze dzieci wolno je stawiać w pokoju w jakim docelowo będą się przebywały.

Gdy wszystkie dekoracje i stroje są gotowe, należałoby pomyśleć jak zorganizować czas naszym latoroślą. Niezmiernie wystrzałowym pomysłem są konkursy. Uświetnią dzieciom czas. Pod spodem opiszę kilka propozycji.

Balony z zagadkowym zadaniem. (potrzebne będą: balony, kartki, nożyczki, marker)

Potnij kartę papieru na mniejsze i zapisz na nich łatwe zadania do wykonania dla dzieci, np. zaśpiewaj piosenkę, skacz na jakiejś nodze. Włóż je do balona nim go nadmuchasz.

Uczestnicy zabawy będą losowały balon w którym po przedziurawieniu będą miały dla siebie zadanie do zrealizowania.

Żywa mumia. (potrzebne będą: papier toaletowy)

Jest to najprostsza i zarazem najstarsza frajda dziecięca. Dzieci dobierają się w parach i otrzymują po jednej rolce papieru toaletowego. Dzielimy dzieci w parach – jedna jest „mumią” a druga ją okrywa. Wygrywa ta para która najszybciej przeprowadzi to zadanie.

Konkurs dla poszukiwaczy skarbów. (potrzebne będą: słodycze)

Chowamy je po całym domu lub pokoju. Zyskuje ta osoba która wyszpera najwięcej cukierków w wyznaczonym uprzednio czasie.

You must be logged in to post a comment.