Jak przetrwać zimę?

Lut - 22 2012 | By mont

Okres zimowy to okres, gdy człowiek narażony jest na działalność niekorzystnych czynników środowiskowych, takich jak: mróz, wiatr, obniżona wilgotność, nagłe skoki temperatury, oraz spędzanie czasu w klimatyzowanych i ogrzewanych przestrzeniach. Czynniki te powodują odwodnienie naskórka oraz uszkodzenie powłoki ochronnej, która spełnia funkcję ochronną. Skóra staje się zaczerwieniona, podrażniona, mało elastyczna i szorstka. W miesiącach zimowych przede wszystkim polecane są zabiegi, które nie tylko odżywiają tkanki, ale również poprawią nasz humor.

Za krótkie dni, deszczowa pogoda, brak promieni słonecznych, chłód nie stroją nikogo pozytywnie. Aby czuć się korzystniej, warto poddać się odpowiednim zabiegom. Przyjemne zabiegi pomogą oderwać się od rzeczywistości i zapomnienie o beznadziejnej pogodzie. Zabiegi z wykorzystaniem dużej temperatury oraz odpowiednich technik relaksujących dogłębnie zrelaksują twoje ciało oraz wzmocnią organizm. Ciepło redukuje ból, usprawnia cyrkulację krwi, powoduje lepsze dotlenienie skóry. Skutkami towarzyszącymi jest rozluźnienie mięśni i działanie relaksujące.

Odprężający masaż z wykorzystaniem kamieni wulkanicznych – wyjątkowe masaże Warszawa

Masaż oddziałuje na wszystkie sfery funkcjonowania, przywracając balans umysłu i ciała. Skóra po zabiegu jest lepiej ukrwiona, odżywiona i dotleniona, oraz staje się jędrniejsza i bardziej elastyczna. Specjalne kamienie wykorzystywame do zabiegu mają właściwości odprężające i lecznicze. Efektywnie odprężają nasze mięśnie i sprzyjająco wpływają na cyrkulację krwi. Temperatura wulkanicznych kamieni rozgrzewa i wypełnia cały organizm, a więc masaż ten sugerowany jest przede wszystkim w mroźne dni.

Zabieg aromaterapeutyczny z peelingiem ciała.

Aromaterapeutyczny zabieg rekomendowany jest dla zestresowanych, żyjących w największych miastach w celu wyciszenia i odprężenia. Wykorzystywane oleje zapachowe w kombinacji umiejętnościami masażysty podczas zabiegu, przynoszą stan ukojenia, poczucie wyciszenia i błogości. Ponadto oleje działają detoksykująco i rewitalizująco, tkanka jest nawilżona i odżywiona. Na zabieg składa się masaż twarzy, głowy i całego ciała oraz peeling.

Wybierz się do Spa Piaseczno.

You must be logged in to post a comment.