Biuro tłumaczeń Wrocław

Cze - 03 2012 | By mont

Biuro tłumaczeń Wrocław

Tłumacz niemieckiego Magdalena Nowakowska od wielu lat prowadzi biuro tłumaczeń emova.eu. Siedziba biura tłumaczeń mieści się we Wrocławiu, nie mniej jednak za sprawą internetu zaprasza klientów z całego krajuoraz z zagranicy.

Realizujeona różnorodne tłumaczenia pisemne oraz tłumaczenia ustne konsekutywne.

Tłumaczenia ustne – tłumacz wspomaga podczas takich wydarzeń, jak: spotkanie biznesowe, targi branżowe, konferencje, rozmowy handlowe i inne. Tłumaczenia konsekutywne, to taki rodzaj tłumaczenia, w którym tłumacz tłumaczy dopiero po paru zdaniach uczestnika rozmowy.

Tłumaczenia pisemne – specjalnością biura tłumaczeń Wrocław są tłumaczenia specjalistyczne z wielu tematów, w szczególności z zakresu prawa, ekonomii i techniki.

Tłumacz języka niemieckiego Magdalena Nowakowska zapewnia profesjonalne podejście do każdego klienta, poufność powierzonych dokumentów, realizację zleceń w terminie oraz rozsądne ceny. Realizuje tłumaczenia z niemieckiego zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Dostaje ona zlecenia osobiście, pocztą tradycyjną oraz mailem. Zapoznajcie się Państwo ze obszerniejszą ofertą biura tłumaczeń emova.eu z Wrocławia na stronie internetowej www.emova.eu.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 51.1078852, Długość geograficzna: 17.03853760000004

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 62 (ostatnio: 31.05.2019 20:52:01)

Podlinkuj wpis:

You must be logged in to post a comment.