Biuro tłumaczeń Gdynia

Lut - 28 2012 | By mont

Nasz serwis przeznaczyliśmy w całości zagadnieniu, jakim są tłumaczenia przysięgłe i zwykłe, pisemne i ustne. Jako, że sami paramy się tłumaczeniami zawodowo, przekłady przysięgłe i zwykłe to dla nas codzienność.

Opierając się na naszym doświadczeniu w tłumaczeniach, poprzez publikację materiałów tematycznych pragniemy informować przykładowo jakie tłumaczenia dokumentów auta zza granicy, jakie tłumaczenia dokonywane są przez pojedyncze osoby, jakie pisma należy przetłumaczyć do rejestracji samochodu, nabytego poza granicami kraju, jakie tłumaczenia weselne są niezbędne, aby w urzędzie stanu cywilnego wziąć ślub z obcokrajowcem, jakie tłumaczenia dokumentów są wymagane przy zapisach na polskie uczelnie itp. Oferujemy bezpłatne bazy tłumaczy i biur tłumaczeń, informując o ich branżach. Nie wszyscy tłumacze realizują tłumaczenia sądowe, medyczne, techniczne czy tłumaczenia stron internetowych, dlatego warto, abyś wiedział, gdzie szukać takich ofert.

Publikujemy także informacje, jak zostać tłumaczem przysięgłym, jak wygląda test na tłumacza przysięgłego i jak się do niego najlepiej przygotować. Śledzimy najnowsze trendy w tłumaczeniach i na bieżąco publikować je dla czytelników naszego bloga

You must be logged in to post a comment.